Ave, Maria, gratia plena, Dominus tecum, benedicta tu in mulieribus et benedictus fructus ventris tui, Iesus. Sancta Maria, mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et hora mortis nostrae. Amen.

Welcome
Weekly Bulletins
Weekly Schedule
Mass Intentions
Server Schedules
Sacraments
Ministries
Social Ministries
Religious Education
Online Giving
Parish Cemetery
Organizations
Staff
Stations of the Cross
Parish History
Links


Parish Staff

Very Rev. Brian J. Nolan, Pastor  (908) 756-6524 x12
pastor@stmaryswatchung.org

Rev. James Carroll, Weekend Assistant
Rev. Guy W. Selvester, Weekend Assistant

 

Maria Albert, Parish Secretary  (908) 756-6524 x10
parish@stmaryswatchung.org

Nancy Beckert, Office of Development & Pastoral Financial Planning  (908) 756-6524 x14
nancy@stmaryswatchung.org

Frank Capobianco, Facilities Manager (908) 902-8536
building@stmaryswatchung.org

Catherine M. Cooney, Director of Religious Education (908) 756-6524 ext 15
ccooney@stmaryswatchung.org

Patricia Dorsi, Pastoral Associate (908) 756-6524 ext 16
patdorsi@stmaryswatchung.org

Richard Dorsi, Cemetery Sales  (908) 380-3321
cemetery@stmaryswatchung.org

Suzanne Gallic, Director of Sacred Music  (908) 251-5242
music@stmaryswatchung.org

Pat Manfredonia, Bookkeeper & Cemetery Admin (908) 756-6524 x17
patm@stmaryswatchung.org

Susan Minogue, Organist (908) 612-2612

 

 

 

 

 

December, 2013


[Welcome]  [Bulletins]  [Schedule]  [Intentions]  [Server Schedules]  [Sacraments]  [Ministries]  [Religious Education]  [Parish Cemetery]  [Staff]  [Organizations]  [Stations of the Cross]   [History]  [Links]

 
Saint Mary's Stony Hill, 225 Mountain Boulevard, Watchung, New Jersey, 07069
Office: (908) 756-6524     Fax: (908) 756-2111    Religious Education: (908) 756-6524 ext 15
Copyright 2010, Saint Mary's-Stony Hill
Send mail to webmaster@stmaryswatchung.org with questions or comments about this web site.